Fırat Halı Yıkama Fabrikası      Ankara'nın Seçkin Halı Yıkama Fabrikalarından Biri Olan Yerimiz 2000 m2 Arazi Üzerine Kurulu Olup, Fabrikamızda Sadece Halı Yıkama Yapılmaktadır.

Temel İlkemiz Müşteri Memnuniyeti Olup, Fabrika Özelliği Taşıdığımız İçin "Hızlı Hizmet Ve En Güzel Temizliği" Sizlere Sunmaktan Gurur Duyuyoruz....

 KEÇİÖREN'IN HER YERİNE SERVİSİMİZ ÜCRETSİZ OLUP, SERVİS ARAÇLARIMIZLA HER GÜN HIZLI VE KALiTELİ HİZMET VERİYORUZ.

 

Kalite & Hizmet & Güven

Keçiören Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Servisi

    Halılarınızı yıkatma zamanı geldi Keçiören deki evinize yada iş yerinize yakın, halılarınızı veya koltuklarınızı yıkatmak için güvenerek teslim edebileceğiniz uygun ve kaliteli bir halı yıkama ve koltuk yıkama fabrikası arıyorsanız doğru yere geldiniz.
Neden Keçiören Fırat halı yıkama Fabrikasına güvenmeliyim diye soracak olursanız;
    Halı yıkama ve koltuk yıkama işi kulağa basit gelsede hem hijyen ve sağlık bakımından hemde öznerek aldığınız veya hediye edilen halılarınızın ömrü bakımından hassas ve meşakatli bir iştir.
    Elinize geçen broşürlerde yada gezindiğiniz halı yıkama ve koltuk yıkama web sitelerinde görsel anlamda olsun, teorik anlamda olsun beklentileriniz karşılıyacağını düşündüğünüz yüzlerce halı yıkama fabrikası bulunmaktadır. Ama yukarıda belirtilen ve ilk etapta yeterli gözüken halı yıkama ile ilgili görsel ve teorik bilgilerin kaliteli bir halı yıkama hizmeti oluşturabilmesi için gerekli tecrübeye ihtiyaç vardır ve bu tecrübenin sermayesi o işe verilen yılların emeğiyle oluşur.
    Keçiören fırat halı yıkama fabrikası olarak halı yıkama sektöründe 18 yıldan bu yana hizmet veren firmamız, sezonluk fason işletmeciler gibi sadece yaz aylarında değil yaz, kış kesintisiz halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

 

Ucuz halı yıkayan kişilere dikkat ediniz;

    Değerli tüketiciler, Halı Yıkama önemli ve ciddi bir iştir. Biz yıllarını bu işe vermiş deneyimli bir firma olarak, firma tercihinizi yaparken özellikle düşük fiyata halı yıkayan firmalara dikkatinizi çekmek istiyoruz.

Düşük fiyata halı yıkamak, gerekli işcilik ve emekten kaçınmak demektir.
Düşük fiyata halı yıkamak, kaliteli ürün ve malzeme kullanmamaktır.
Düşük fiyata halı yıkamak, halıların toplu yıkanması ile kirlerinin bir birine geçmesi demektir. Ve daha bunun gibi onlarca neden…

Sosyal Medyada Paylaş